Rugby Dünya Kupası 2019 Programı Eleme: Fikstür ve Çeyrek Final Takımları
2019 Rugby Dünya Kupası fikstürü, 19 Ekim'de İngiltere - Avustralya ve Yeni Zelanda - İrlanda, 20 Ekim 2019'da Galler - Fransa ve Japonya - Güney Afrika, teyit edildi. Turnuva, ev sahibi Japonya ve Rusya arasında bir açılış maçı ile başlıyor. 20 Eylül'de Tokyo, Chōfu'daki Ajinomoto Stadyumu'nda. Rugby Dünya Kupası'nın dokuzuncusu, Japonya genelinde yirmi takım arasında oynanacak. 2019 Rugby Dünya Kupası fikstürleri, saatleri, tarihleri ve yerleri içeren program hakkında bilmeniz gereken her şey burada.
Yirmi takımın tamamı, beş takımdan oluşan dört Havuza bölünmüştür – Bilardo – A, B, C ve D. Her Havuzda, her takım birbirine karşı bir maç oynayacağı tek bir eleme usulü formatında oynanacak on maç olacaktır. dokuz takım. Son iki Rugby'yi son iki şampiyonu Yeni Zelanda kazandı Dünya Kupası ve üçüncü ünvanlarını arıyor olacaklar.
Hintli taraftarlar ayrıca Rugby Dünya Kupası 2019 programını, IST'deki zamanlamaları ve Rugby Dünya Kupası canlı akış bilgilerini buradan izlemek için rehberlik edebilirler.
Rugby Dünya Kupası 2019 Fikstürleri
2019 Rugby Dünya Kupası, Tokyo Stadyumu'ndaki açılış töreniyle başlayacak ve ardından Japonya ile Rusya arasında oynanan A Havuzu maçıyla başlayacak.
Her havuzun ilk ikisinde bitiren takımlar çeyrek finale yükselirken, her havuzun ilk üç takımı otomatik olarak 2024 Rugby Dünya Kupası'na katılma hakkı kazandı.
2019 Rugby Dünya Kupası, Japonya'daki dokuz farklı şehirde - Chōfu, Yokohama, Fukuroi, Higashiosaka, Kumamoto, Kobe, Kumagaya, Kamaishi, Fukuoka, Sapporo, Toyota ve Ōita - 12 farklı mekanda yapılacak. İşte İngiltere saatindeki 2019 Rugby Dünya Kupası programı ve fikstürleri.
MAÇ NO | TARİH | HAVUZ | MAÇ | İngiltere saati | YERİ |
---|---|---|---|---|---|
1 | Cuma, Eylül. 20 | A | Japonya vs Rusya | 11.45am | Tokyo Stadyumu |
2 | Cumartesi, Eylül. 21 | D | Avustralya - Fiji | 5.45am | Sapporo Kubbesi |
3 | Cumartesi, Eylül. 21 | C | Fransa vs Arjantin | 8.15am | Tokyo Stadyumu |
4 | Cumartesi, Eylül. 21 | B | Yeni Zelanda vs Güney Afrika | 10.45am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
5 | 22. | B | İtalya - Namibya | 6.15am | Hanazono Ragbi Stadı |
6 | 22. | A | İrlanda - İskoçya | 8.45am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
7 | 22. | C | İngiltere - Tonga | 11.15am | Sapporo Kubbesi |
8 | 23, Pazartesi, Eylül | D | Galler - Gürcistan | 11.15am | Toyota Şehri Stadı |
9 | 24 Eylül Salı | A | Rusya - Samoa | 11.15am | Kumagaya Rugby Stadyumu |
10 | Çarşamba, Eylül. | D | Fiji vs Uruguay | 6.15am | Kamaishi Kurtarma Anıtı Stadyumu |
11 | 26 Eylül Perşembe | B | İtalya - Kanada | 8.45am | Fukuoka Hakatanomori Stadyumu |
12 | 26 Eylül Perşembe | C | İngiltere vs Amerika Birleşik Devletleri | 11.45am | Kobe Misaki Stadı |
13 | Cumartesi, Eylül. 28 | C | Arjantin - Tonga | 8.45am | Hanazono Ragbi Stadı |
14 | Cumartesi, Eylül. 28 | A | Japonya - İrlanda | 11.15am | Shizuoka Stadyumu Ecopa |
15 | Cumartesi, Eylül. 28 | B | Güney Afrika - Namibya | 8.15am | Toyota Şehri Stadı |
16 | 29. | D | Gürcistan - Uruguay | 6.15am | Kumagaya Rugby Stadyumu |
17 | 29. | D | Avustralya - Galler | 8.45am | Tokyo Stadyumu |
18 | 30, Pazartesi, Eylül | A | İskoçya - Samoa | 11.15am | Kobe Misaki Stadı |
19 | Çarşamba, Ekim. 2 | C | Fransa vs Amerika Birleşik Devletleri | 8.45am | Fukuoka Hakatanomori Stadyumu |
20 | Çarşamba, Ekim. 2 | B | Yeni Zelanda - Kanada | 11.15am | Oita Stadyumu |
21 | Perşembe, Ekim. 3 | D | Gürcistan - Fiji | 6.15am | Hanazono Ragbi Stadı |
22 | Perşembe, Ekim. 3 | A | İrlanda - Rusya | 11.15am | Kobe Misaki Stadı |
23 | 4, cuma günü | B | Güney Afrika - İtalya | 8.15am | Shizuoka Stadyumu Ecopa |
24 | 5 Ekim Cumartesi | D | Avustralya - Uruguay | 6.15am | Oita Stadyumu |
25 | 5 Ekim Cumartesi | C | İngiltere vs Arjantin | 9am | Tokyo Stadyumu |
26 | 5 Ekim Cumartesi | A | Japonya - Samoa | 19:30 | Toyota Şehri Stadı |
27 | 6 Ekim Pazar | B | Yeni Zelanda - Namibya | 8.45am | Tokyo Stadyumu |
28 | 6 Ekim Pazar | C | Fransa - Tonga | 8.45am | Kumamoto Stadyumu |
29 | Salı, Ekim. 8 | B | Güney Afrika - Kanada | 11.15am | Kobe Misaki Stadı |
30 | Çarşamba, Ekim. 9 | C | Arjantin vs Amerika Birleşik Devletleri | 8.45am | Kumagaya Rugby Stadyumu |
31 | Çarşamba, Ekim. 9 | A | İskoçya vs Rusya | 11.15am | Shizuoka Stadyumu Ecopa |
32 | Çarşamba, Ekim. 9 | D | Galler - Fiji | 8.15am | Oita Stadyumu |
33 | 11, cuma günü | D | Avustralya - Gürcistan | 11.15am | Shizuoka Stadyumu Ecopa |
34 | 12 Ekim Cumartesi | B | Yeni Zelanda - İtalya | 8.45am | Toyota Şehri Stadı |
35 | 12 Ekim Cumartesi | C | İngiltere vs Fransa | 9.15am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
36 | 12 Ekim Cumartesi | A | İrlanda - Samoa | 11.45am | Fukuoka Hakatanomori Stadyumu |
37 | 13 Ekim Pazar | B | Namibya - Kanada | 12:15 | Kamaishi Kurtarma Anıtı Stadyumu |
38 | 13 Ekim Pazar | C | Amerika Birleşik Devletleri - Tonga | 14:45 | Hanazono Ragbi Stadı |
39 | 13 Ekim Pazar | D | Galler - Uruguay | 9.15am | Kumamoto Stadyumu |
40 | 13 Ekim Pazar | A | Japonya vs İskoçya | 11.45am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
41 | 19 Ekim Cumartesi | - | QF1: W Havuz C ve RU Havuz D | 11.15am | Oita Stadyumu |
42 | 19 Ekim Cumartesi | - | QF2: W Havuzu B vs. RU Havuz A | 11.15am | Tokyo Stadyumu |
43 | 20 Ekim Pazar | - | QF3: W Havuzu D vs. RU Havuz C | 11.15am | Oita Stadyumu |
44 | 20 Ekim Pazar | - | QF4: W Havuz A ve RU Havuz B | 11.15am | Tokyo Stadyumu |
45 | 26 Ekim Cumartesi | - | SF1: W QF1'e karşı W QF2 | 9am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
46 | 27 Ekim Pazar | - | SF2: W QF3'e karşı W QF4 | 10am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
47 | 1 Kasım Cuma | - | bronz final | 10am | Tokyo Stadyumu |
48 | Cumartesi, Kasım. 2 | - | Son | 10am | Uluslararası Stadyum Yokohama |
2019 Rugby Dünya Kupası Finali hangi tarihte?
2019 Rugby Dünya Kupası final maçı 2 Kasım 2019'da Kanagawa Eyaleti, Yokohama'daki Nissan Stadyumu'nda yapılacak.
2019 Rugby Dünya Kupası için gruplar hangileridir?
Turnuvada A, B, C ve D olmak üzere dört grupta mücadele edecek 20 takım var. Her grup beş takımdan oluşuyor ve sadece ikisi elemelere hak kazanabilir.
Havuz A | B havuzu | C havuzu | D havuzu |
---|---|---|---|
İrlanda | Yeni Zelanda | İngiltere | Avustralya |
İskoçya | Güney Afrika | Fransa | Galler |
Japonya | İtalya | Arjantin | |
Rusya | Namibya | Türkiye | Fiji |
Samoa | Kanada | tonga | Uruguay |
2019 Rugby Dünya Kupası'nı nerede izleyebilirim?
Japonya'daki taraftarlar, turnuva boyunca Nippon TV, NHK, J Sports'ta canlı olarak Rugby World Cup 2019 fikstürünü izleyebilirler. Maçlar ABD'de NBC Sports ve Univision'da canlı yayınlanacak.
ITV (ücretsiz yayın) 2019 Rugby Dünya Kupası'nın münhasır yayın haklarına sahiptir ve 48 maçın tamamını ITV, ITV4 ve ITV Hub'da canlı olarak yayınlayacaktır.