Program Vijay Hazare Trophy 2019-20, tímy tímov, živé vysielanie, televízny kanál
Hlavný domáci turnaj ODI v Indii, Vijay Hazare Trophy 2019-20, sa začne 24. septembra. Tu je rozpis Vijay Hazare Trophy 2019-20, zoznam zápasov, tímov a hráčov, živé vysielanie a podrobnosti o televíznych kanáloch. O titul bude tento rok bojovať celkovo 38 štátov. Štyri miesta, kde sa budú hrať všetky hry, sú Bangalore, Vadodra, Jaipur a Dehradun. Finále turnaja sa hrá 25. októbra v Bangalore.
Program Vijay Hazare Trophy 2019-20
Tu je kompletný harmonogram Vijay Hazare Trophy 2019-20.
Utorok, september 24
Nagaland vs Manipur, 1. kolo, tanier
Meghalaya vs Sikkim, 1. kolo, tanier
Arunáčalpradéš vs Mizoram, 1. kolo, tanier
Dillí vs Vidarbha, 1. kolo, elitná skupina B
Maháráštra vs Himáčalpradéš, 1. kolo, elitná skupina B
Baroda vs Odisha, 1. kolo, elitná skupina B
Bombaj vs Saurashtra, 1. kolo, elitná skupina A
Andhra vs Chhattisgarh, 1. kolo, elitná skupina A
Hyderabad vs Karnataka, 1. kolo, elitná skupina A
Gudžarát vs Bengálsko, 1. kolo, elitná skupina C
Tamil Nadu vs. Rajasthan, 1. kolo, elitná skupina C
Džammú a Kašmír vs Tripura, 1. kolo, elitná skupina C
Streda, september 25
Assam vs Mizoram, 2. kolo, tanier
Uttarakhand vs Chandigarh, 2. kolo, tanier
Puducherry vs Meghalaya, 2. kolo, tanier
Dillí vs Haryana, 2. kolo, elitná skupina B
Baroda vs Uttar Pradesh, 2. kolo, elitná skupina B
Pandžáb vs Himáčalpradéš, 2. kolo, elitná skupina B
Bombaj vs Jharkhand, 2. kolo, elitná skupina A
Hyderabad vs Goa, 2. kolo, elitná skupina A
Kerala vs Chhattisgarh, 2. kolo, elitná skupina A
Madhya Pradesh vs Tripura, 2. kolo, elitná skupina C
Železnice vs Bihar, 2. kolo, elitná skupina C
Služby vs Tamilnádu, 2. kolo, elitná skupina C
Štvrtok, september 26
Maháráštra vs Uttarpradéš, 3. kolo, elitná skupina B
Pandžáb vs Vidarbha, 3. kolo, elitná skupina B
Odisha vs Haryana, 3. kolo, elitná skupina B
Andhra vs Goa, 3. kolo, elitná skupina A
Kerala vs Saurashtra, 3. kolo, elitná skupina A
Karnataka vs Jharkhand, 3. kolo, elitná skupina A
Piatok, september 27
Assam vs Uttarakhand, 3. kolo, tanier
Puducherry vs Mizoram, 3. kolo, tanier
Arunachal Pradesh vs Sikkim, 3. kolo, tanier
Madhya Pradesh vs železnice, 3. kolo, elitná skupina C
Služby vs Tripura, 3. kolo, elitná skupina C
Džammú a Kašmír vs Rajasthan, 3. kolo, elitná skupina C
Sobotu septembra 28
Assam vs Nagaland, 4. kolo, tanier
Puducherry vs Manipur, 4. kolo, tanier
Meghalaya vs Chandigarh, 4. kolo, tanier
Maháráštra vs Baroda, 4. kolo, elitná skupina B
Himachal Pradesh vs Odisha, 4. kolo, elitná skupina B
Vidarbha vs Uttar Pradesh, 4. kolo, elitná skupina B
Andhra vs Hyderabad, 4. kolo, elitná skupina A
Chhattisgarh vs Karnataka, 4. kolo, elitná skupina A
Saurashtra vs Goa, 4. kolo, elitná skupina A
Madhya Pradesh vs Gujarat, 4. kolo, elitná skupina C
Služby vs Bengálsko, 4. kolo, elitná skupina C
Tamil Nadu vs Bihar, 4. kolo, elitná skupina C
Nedeľa, september 29
Dillí vs Odisha, 5. kolo, elitná skupina B
Maháráštra vs Pandžáb, 5. kolo, elitná skupina B
Vidarbha vs Haryana, 5. kolo, elitná skupina B
Bombaj vs Karnataka, 5. kolo, elitná skupina A
Andhra vs Kerala, 5. kolo, elitná skupina A
Saurashtra vs Jharkhand, 5. kolo, elitná skupina A
Pondelok, september 30
Assam vs Chandigarh, 5. kolo, tanier
Nagaland vs Mizoram, 5. kolo, tanier
Manipur vs Arunáčalpradéš, 5. kolo, tanier
Madhya Pradesh vs Bihar, 5. kolo, elitná skupina C
Gujarat vs Tripura, 5. kolo, elitná skupina C
Bengálsko vs Džammú a Kašmír, 5. kolo, elitná skupina C
Utorok októbra 1
Tamilnádu vs Bengálsko, 6. kolo, elitná skupina C
Dillí vs Pandžáb, 6. kolo, elitná skupina B
Baroda vs Haryana, 6. kolo, elitná skupina B
Himachal Pradesh vs Uttar Pradesh, 6. kolo, elitná skupina B
Uttarakhand vs Puducherry, 6. kolo, tanier
Nagaland vs Sikkim, 6. kolo, tanier
Meghalaya vs Manipur, 6. kolo, tanier
Bombaj vs Kerala, 6. kolo, elitná skupina A
Hyderabad vs Jharkhand, 6. kolo, elitná skupina A
Chhattisgarh vs Goa, 6. kolo, elitná skupina A
Železnice verzus služby, 6. kolo, elitná skupina C
Gujarat vs. Rajasthan, 6. kolo, elitná skupina C
Štvrtok októbra 3
Železnice vs Džammú a Kašmír, 7. kolo, elitná skupina C
Gujarat vs Bihar, 7. kolo, elitná skupina C
Bengálsko vs. Rajasthan, 7. kolo, elitná skupina C
Dillí vs Maharashtra, 7. kolo, elitná skupina B
Baroda vs Himachal Pradesh, 7. kolo, elitná skupina B
Vidarbha vs Odisha, 7. kolo, elitná skupina B
Uttarakhand vs Arunáčalpradéš, 7. kolo, tanier
Nagaland vs Chhattisgarh, 7. kolo, tanier
Manipur vs Sikkim, 7. kolo, tanier
Bombaj vs Andhra, 7. kolo, elitná skupina A
Hyderabad vs Chhattisgarh, 7. kolo, elitná skupina A
Saurashtra vs Karnataka, 7. kolo, elitná skupina A
Piatok októbra 4
Madhya Pradesh vs služby, 8. kolo, elitná skupina C
Tamil Nadu vs Džammú a Kašmír, 8. kolo, elitná skupina C
Tripura vs. Rajasthan, 8. kolo, elitná skupina C
Assam vs Puducherry, 8. kolo, tanier
Meghalaya vs Arunáčalpradéš, 8. kolo, tanier
Mizoram vs Sikkim, 8. kolo, tanier
Sobota, október 5
Dillí vs Uttarpradéš, 8. kolo, elitná skupina B
Baroda vs Vidarbha, 8. kolo, elitná skupina B
Pandžáb vs Haryana, 8. kolo, elitná skupina B
Bombaj vs Goa, 8. kolo, elitná skupina A
Hyderabad vs Saurashtra, 8. kolo, elitná skupina A
Kerala vs Jharkhand, 8. kolo, elitná skupina A
Nedeľa, október 6
Železnice vs Rajasthan, 9. kolo, elitná skupina C
Služby vs Džammú a Kašmír, 9. kolo, elitná skupina C
Tamil Nadu vs Tripura, 9. kolo, elitná skupina C
Uttarakhand vs Sikkim, 9. kolo, tanier
Puducherry vs Arunachal Pradesh, 9. kolo, tanier
Meghalaya vs Mizoram, 9. kolo, tanier
Pondelok októbrom 7
Madhya Pradesh vs Bengálsko, 10. kolo, elitná skupina C
Železnice vs Gujarat, 10. kolo, elitná skupina C
Džammú a Kašmír vs Bihár, 10. kolo, elitná skupina C
Maháráštra vs Vidarbha, 9. kolo, elitná skupina B
Himachal Pradesh vs Haryana, 9. kolo, elitná skupina B
Odisha vs Uttar Pradesh, 9. kolo, elitná skupina B
Assam vs Manipur, 10. kolo, tanier
Uttarakhand vs Nagaland, 10. kolo, tanier
Arunachal Pradesh vs Chandigarh, 10. kolo, tanier
Andhra vs Saurashtra, 9. kolo, elitná skupina A
Chhattisgarh vs Jharkhand, 9. kolo, elitná skupina A
Karnataka vs Goa, 9. kolo, elitná skupina A
Stredu október 9
Železnice vs Tamil Nadu, 11. kolo, elitná skupina C
Služby vs Rajasthan, 11. kolo, elitná skupina C
Bengálsko vs Tripura, 11. kolo, elitná skupina C
Dillí vs Baroda, 10. kolo, elitná skupina B
Maháráštra vs Odisha, 10. kolo, elitná skupina B
Pandžáb vs Uttarpradéš, 10. kolo, elitná skupina B
Uttarakhand vs Meghalaya, 11. kolo, tanier
Puducherry vs Sikkim, 11. kolo, tanier
Manipur vs Mizoram, 11. kolo, tanier
Bombaj vs Hyderabad, 10. kolo, elitná skupina A
Andhra vs Karnataka, 10. kolo, elitná skupina A
Kerala vs Goa, 10. kolo, elitná skupina A
Štvrtok októbra 10
Madhya Pradesh vs Džammú a Kašmír, 12. kolo, elitná skupina C
Služby vs Gujarat, 12. kolo, elitná skupina C
Bengálsko vs. Bihár, 12. kolo, elitná skupina C
Assam vs Arunachal Pradesh, 12. kolo, tanier
Puducherry vs Nagaland, 12. kolo, tanier
Manipur vs Chandigarh, 12. kolo, tanier
Piatok októbra 11
Baroda vs Pandžáb, 11. kolo, elitná skupina B
Himachal Pradesh vs Vidarbha, 11. kolo, elitná skupina B
Uttar Pradesh vs Haryana, 11. kolo, elitná skupina B
Hyderabad vs Kerala, 11. kolo, elitná skupina A
Chhattisgarh vs Saurashtra, 11. kolo, elitná skupina A
Goa vs Jharkhand, 11. kolo, elitná skupina A
Sobota, október 12
Madhya Pradesh vs Tamil Nadu, 13. kolo, elitná skupina C
Železnice vs Tripura, 13. kolo, elitná skupina C
Rajasthan vs Bihar, 13. kolo, elitná skupina C
Assam vs Meghalaya, 13. kolo, tanier
Uttarakhand vs Mizoram, 13. kolo, tanier
Sikkim vs Chandigarh, 13. kolo, tanier
Nedeľa, október 13
Dillí vs Himáčalpradéš, 12. kolo, elitná skupina B
Maharashtra vs Haryana, 12. kolo, elitná skupina B
Pandžáb vs Odisha, 12. kolo, elitná skupina B
Bombaj vs Chhattisgarh, 12. kolo, elitná skupina A
Andhra vs Jharkhand, 12. kolo, elitná skupina A
Kerala vs Karnataka, 12. kolo, elitná skupina A
Pondelok októbrom 14
Železnice vs Bengálsko, 14. kolo, elitná skupina C
Služby vs Bihar, 14. kolo, elitná skupina C
Gujarat vs Džammú a Kašmír, 14. kolo, elitná skupina C
Uttarakhand vs Manipur, 14. kolo, tanier
Puducherry vs Chandigarh, 14. kolo, tanier
Nagaland vs Arunáčalpradéš, 14. kolo, platňa
Stredu október 16
Madhya Pradesh vs. Rajasthan, 15. kolo, elitná skupina C
Gujarat vs Tamil Nadu, 15. kolo, elitná skupina C
Tripura vs Bihar, 15. kolo, elitná skupina C
Assam vs Sikkim, 15. kolo, tanier
Nagaland vs Meghalaya, 15. kolo, platňa
Mizoram vs Chandigarh, 15. kolo, tanier
Nedeľa, október 20
TBC vs TBC, 1. štvrťfinále
TBC vs TBC, 2. štvrťfinále
Pondelok októbrom 21
TBC vs TBC, 3. štvrťfinále
TBC vs TBC, 4. štvrťfinále
Stredu október 23
TBC vs TBC, 1. semifinále
TBC vs TBC, 2. semifinále
Piatok októbra 25
TBC vs TBC, finále
miesta
Ako už bolo spomenuté, štyri mestá, kde sa hry budú hrať, sú - Bangalore, Vadodra, Jaipur a Dehradun. Elitné zápasy elitných skupín A, B a C sa budú hrať v Bengaluru Vadodara a Jaipur, zatiaľ čo Dehradun bude hostiť zápasy skupín tanierov.
Formát Vijay Hazare Trophy
Formát turnaja zostáva nezmenený. Prvých päť tímov zo skupiny A a B, dva najlepšie tímy zo skupiny C a najlepší tím zo skupiny D sa kvalifikujú do štvrťfinále na základe súčtu bodov.
Živé vysielanie Vijay Hazare Trophy 2019-20, TV kanál
Star Sports Network bude vysielať Vijay Hazare Trophy 2019-20. Hotstar zabezpečí živé vysielanie. Vysielať sa však budú iba vyraďovacie zápasy ako v predchádzajúcich sezónach. Zo zápasov v skupine nebude žiadne spravodajstvo.