Super Smash 2024-21 Rozpis, zápasy, časový harmonogram, miesta a tímy
Premiérový turnaj dvadsaťjednotiek na Novom Zélande, Super Smash, sa má začať 20. decembra 24. Správca ligy, New Zealand Cricket, zverejnil kompletný rozpis Super Smash 2024-2024. Zápasy Super Smash obsahujú 21 zápasov a končia sa finále 32. februára 13.
Šestnásta sezóna Super Smash T20 má ligu 30 zápasov, po ktorých nasleduje play-off. Otvárací zápas medzi obhajcami titulu Wellington vs Auckland v Basin Reserve, Wellington na turnaji.
tímy
Turnaja sa zúčastňuje celkovo šesť tímov a tieto tímy sú:
- Aucklandské esá
- Canterbury Kings
- Centrálne jelene
- Rytieri
- Otago Voltov
- Wellington Firebirds
miesta
Super Smash T20 2024-21 sa má hrať na deviatich miestach.
Miesto | tím |
McLean Park, Napier | Centrálne jelene |
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland | Aucklandské esá |
Hagley Oval, Christchurch | Canterbury Kings |
Seddon Park, Hamilton | Rytieri |
Basin Reserve, Wellington | Wellington Firebirds |
University of Otago Oval, Dunedin | Otago Voltov |
Pukekura Park, New Plymouth | Centrálne jelene |
Molyneux Park, Alexandra | Otago Voltov |
Oválna zátoka, Mount Maunganui | Rytieri |
tvoril
Turnaj je naplánovaný tak, že sa bude hrať každý s každým, po ktorom bude nasledovať play-off a finále. Každý tím v ligovej fáze bude hrať dvakrát proti každému druhému a najlepšiemu tímu, aby sa kvalifikoval priamo do finále, zatiaľ čo tím na druhom a treťom mieste bude hrať kvalifikáciu, aby sa dostal do finále.
Rozpis Super Smash 2024-21
Tu je kompletný rozvrh Super Smash 2024-21 s dátumom, časom a miestami konania:
Wellington Blaze proti Auckland Hearts
10
štvrtok 24
Basin Reserve, Wellington
Wellington Firebirds proti Auckland Aces
1: 30pm
štvrtok 24
Basin Reserve, Wellington
Central Hinds proti Wellington Blaze
3: 30pm
Ne 27
McLean Park, Napier
Central Stags proti Wellington Firebirds
7pm
Ne 27
McLean Park
Otago Sparks proti Auckland Hearts
12: 30pm
Po 28 Dec
Molyneux Park, Alexandra
Otago Volts proti Auckland Aces
4pm
Po 28 Dec
Molyneux Park, Alexandra
Otago Sparks proti Canterbury Magicians
12: 30pm
Ut 29
Molyneux Park, Alexandra
Otago Volts proti Canterbury Kings
4pm
Ut 29
Molyneux Park, Alexandra
Central Hinds v. Severný duch
10
St 30 Dec
Pukekura Park, New Plymouth
Central Stags vs Knights
1: 30pm
St 30 Dec
Pukekura Park, New Plymouth
Central Hinds proti Auckland Hearts
10
štvrtok 31
Pukekura Park, New Plymouth
Central Stags proti Auckland Aces
1: 30pm
štvrtok 31
Pukekura Park, New Plymouth
Northern Spirit proti Wellington Blaze
3: 30pm
Pia 1. januára
Bay Oval, Tauranga
Knights proti Wellington Firebirds
7pm
Pia 1. januára
Bay Oval, Tauranga
Northern Spirit vs Otago Sparks
3: 30pm
sobota 2. januára
Bay Oval, Tauranga
Knights proti Otago Volts
7pm
Pia 1. januára
Bay Oval, Tauranga
Auckland Hearts proti Canterbury Magicians
11:30am
Nedeľa 3. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Auckland Aces proti Canterbury Kings
3pm
Nedeľa 3. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Northern Spirit v. Central Hinds
3: 30pm
Pondelok 4. januára
Seddon Park, Hamilton
Rytieri proti Central Stags
7pm
Pondelok 4. januára
Seddon Park, Hamilton
Otago Sparks proti Central Hinds
11:30am
Pia 8. januára
University of Otago Oval, Dunedin
Otago Volts proti Central Stags
3pm
Pia 8. januára
University of Otago Oval, Dunedin
Wellington Blaze proti Northern Spirit
11:30am
sobota 9. januára
Basin Reserve, Wellington
Wellington Firebirds proti Knights
3pm
sobota 9. januára
Basin Reserve, Wellington
Canterbury Magicians proti Central Hinds
3: 30pm
Nedeľa 10. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Kings proti Central Stags
7pm
Nedeľa 10. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Magicians proti Auckland Hearts
3: 30pm
Pondelok 11. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Kings proti Auckland Aces
7pm
Pondelok 11. januára
Hagley Oval, Christchurch
Otago Sparks vs Wellington Blaze
11:30am
štvrtok 14. januára
University of Otago Oval, Dunedin
Otago Volts proti Wellington Firebirds
3pm
štvrtok 14. januára
University of Otago Oval, Dunedin
Canterbury Kings proti Knights
3: 30pm
Pia 15. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Magicians proti Northern Spirit
7pm
Pia 15. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Kings proti Wellington Firebirds
11
sobota 16. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Magicians proti Wellington Blaze
2: 30pm
sobota 16. januára
Hagley Oval, Christchurch
Auckland Hearts proti Northern Spirit
11:30am
Nedeľa 17. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Auckland Aces proti Knights
3pm
Nedeľa 17. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Central Hinds proti Otago Sparks
12: 30pm
Pondelok 18. januára
Pukekura Park, New Plymouth
Central Stags proti Otago Volts
4pm
Pondelok 18. januára
Pukekura Park, New Plymouth
Northern Spirit vs Canterbury Magicians
3: 30pm
štvrtok 21. januára
Seddon Park, Hamilton
Knights proti Canterbury Kings
7pm
štvrtok 21. januára
Seddon Park, Hamilton
Auckland Hearts proti Central Hinds
11:30am
sobota 23. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Auckland Aces proti Central Stags
3pm
sobota 23. januára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Wellington Blaze proti Otago Sparks
11:00am
Nedeľa 24. januára
Basin Reserve, Wellington
Wellington Firebirds proti Otago Stags
2: 30pm
Nedeľa 24. januára
Basin Reserve, Wellington
Wellington Blaze proti Canterbury Magicians
11:30am
Pondelok 25. januára
Basin Reserve, Wellington
Wellington Firebirds proti Canterbury Kings
3pm
Pondelok 25. januára
Basin Reserve, Wellington
Knights proti Auckland Aces
3: 30pm
Pia 29. januára
Seddon Park, Hamilton
Northern Spirit proti Auckland Hearts
7pm
Pia 29. januára
Seddon Park, Hamilton
Canterbury Magicians proti Otago Sparks
3: 30pm
sobota 30. januára
Hagley Oval, Christchurch
Canterbury Kings proti Otago Volts
7pm
sobota 30. januára
Hagley Oval, Christchurch
Wellington Blaze proti Central Hinds
11
Nedeľa 31. januára
Basin Reserve, Wellington
Wellington Firebirds proti Central Stags
2: 30pm
Nedeľa 31. januára
Basin Reserve, Wellington
február 2024
Auckland Aces proti Otago Volts
11:30am
Pondelok 1. feb
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Auckland Hearts proti Otago Sparks
3pm
Pondelok 1. feb
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Central Hinds proti Canterbury Magicians
3: 30pm
Pia 5. február
McLean Park, Napier
Central Stags proti Canterbury Kings
7pm
Pia 5. február
McLean Park, Napier
Otago Sparks proti Northern Spirit
11:30am
sobota 6. februára
University of Otago Oval, Dunedin
Otago Volts proti Knights
3pm
sobota 6. februára
University of Otago Oval, Dunedin
Auckland Aces proti Wellington Firebirds
11:30am
Nedeľa 7. februára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
Auckland Hearts proti Wellington Blaze
3pm
Nedeľa 7. februára
Vonkajší ovál Eden Park, Auckland
ELIMINÁCIA FINÁLE
TBC
Št 11. feb
Hostiteľom je ženský tím, ktorý skončil na druhom mieste*
VEĽKÉ FINÁLE
TBC
sobota 13. februára
Wellington Firebirds sú obhajcami titulu v sezóne 2024-2024, zatiaľ čo Auckland Aces sú najúspešnejším tímom turnaja.