NBA Draft 2024 Data, godzina, lokalizacja, kolejność loterii, kursy i transmisja na żywo

Zbliżają się końcowe etapy rozgrywek NBA, więc wszystkie oczy zwrócone są na nadchodzący draft NBA 2024. Draft 2024 będzie 75.th wydanie projektu Narodowego Związku Koszykówki. Projekt będzie ekscytujący, ponieważ cała wielka franczyza chce wybrać Cade'a Cunninghama i Evana Mobleya. Kiedy jest Draft NBA 2024? Oto wszystko, co wiemy o Draft 2024 NBA.

Drużyny będą wybierać spośród kwalifikujących się graczy, w tym amatorów koszykówki uniwersyteckiej i dostępnych graczy międzynarodowych.

Wszystko, co musisz wiedzieć o dacie, godzinie, lokalizacji, loterii, kolejności wyboru zespołów, harmonogramie i sposobie oglądania transmisji na żywo w NBA Draft 2024.

Data projektu NBA

Kiedy jest Draft NBA 2024?

Projekt 2024 NBA ma się odbyć 29 lipca 2024 r. Projekt rozpocznie się o 8:00 czasu wschodniego. Okres bezpłatnej agencji rozpocznie się 2 sierpnia 2024 r.

Gdzie jest lokalizacja draftu NBA 2024?

Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku będzie gospodarzem konkursu NBA Draft 2024.

Kiedy odbędzie się loteria NBA Draft 2024?

  • Data: 22 czerwca 2024 r.
  • Czas: 8: pm 30 ET
  • TV: ESPN

NBA Draft 2024 Lottery to wydarzenie, w którym drużyny NBA, które opuściły poprzednie play-offy, biorą udział w procesie loterii w celu ustalenia kolejności draftu w draftu NBA.

2024 NBA Draft Lottery odbędzie się 22,2021 czerwca XNUMX roku.

PRZECZYTAJ: Harmonogram NBA 2024-22: kluczowe daty, sezon zasadniczy, play-offy i finały

Jakie są szanse na loterię NBA Draft 2024?

Zespoły NBA, takie jak Rockets, Pistons i Magic, będą miały największe szanse na wygraną w loterii draftu NBA w tym sezonie ze względu na format. Oto kursy na loterię drużyny NBA.

Zespół zarządzający2020-21
rekord
Loteria
duża szansa,
Prawdopodobieństwo loterii
1234567891011121314
Houston Rockets17-5514014.0%13.4%12.7%11.9%47.9%---------
Detroit Pistons20-5214014.0%13.4%12.7%11.9%27.8%20.1%--------
Orlando Magic21-5114014.0%13.4%12.7%11.9%14.8%26.0%7.1%-------
Oklahoma City Thunder22-5011511.5%11.4%11.2%11.0%7.4%27.1%18.0%2.4%------
Cleveland Cavaliers22-5011511.5%11.4%11.2%11.0%2.0%18.2%25.5%8.6%0.6%-----
Minnesota Timberwolves]23-49909.0%9.2%9.4%9.6%-8.6%29.7%20.6%3.4%0.2%----
Toronto Raptors27-45757.5%7.8%8.1%8.5%--19.8%33.9%13.0%1.4%---
Chicago Bulls31-41454.5%4.8%5.2%5.7%---34.5%36.2%8.5%0.5%--
Królowie Sacramento31-41454.5%4.8%5.2%5.7%----46.4%29.4%3.9%0.1%-
New Orleans Pelicans31-41454.5%4.8%5.2%5.7%-----60.6%17.9%1.2%
Charlotte Hornets33-39171.7%1.9%2.1%2.4%------77.6%13.9%0.5%
San Antonio Spurs33-39161.6%1.8%2.0%2.2%-------84.8%7.5%0.1%
Indiana Pacers34-38121.2%1.3%1.5%1.7%--------92.0%2.3%
Golden State Warriors39-3350.5%0.6%0.6%0.7%---------97.6%

Jak oglądać transmisję na żywo NBA Draft 2024, kanał telewizyjny?

Kanał NBA Draft TV: ABC, ESPN

NBA Draft 2024 będzie transmitowany w telewizji ESPN i ABC Network w USA. ABC pokaże pierwszą rundę, podczas gdy ESPN pokaże pierwszą i drugą rundę.

PRZECZYTAJ: Wynagrodzenia zawodników NBA 2024/22 

Fani mogą transmitować na żywo NBA Draft 2024 w aplikacji ESPN. NBA Draft Lottery rozpocznie się 22 czerwca. Postępowanie rozpocznie się o 8:30 (czasu wschodniego). Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w ESPN i na żywo w aplikacji ESPN.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby poprawić swoje doświadczenia. Będziemy zakładać, że jesteś w porządku z tym, ale można z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje