Harmonogram Pro Kabaddi 2024: Sezon 8 PKL rozpocznie się w grudniu
Harmonogram i data rozpoczęcia Pro Kabaddi 2024: Uzyskaj pełną tabelę czasową sezonu 8 PKL, daty meczów, czas IST i miejsca wraz z drużyną PKL i listą graczy.
Data rozpoczęcia ósmej edycji Pro Kabaddi League 2024 nie została jeszcze ogłoszona, ale sezon 8 PKL ma rozpocząć się w grudniu 2024 roku, a aukcje graczy odbędą się od 29 sierpnia do 31 sierpnia. Pełny harmonogram, lista meczów i Pro Kabaddi 2024 harmonogram został przesunięty w ubiegłym roku z powodu pandemii COVID-19 przez organizatorów PKL. Bengal Warriors to obrońcy mistrzów ostatniego sezonu. W 8. sezonie PKL weźmie udział 12 drużyn, podobnie jak w poprzednim sezonie, a liga będzie rozgrywana przez 13 tygodni.
NEWS: Ponad 500 graczy bierze udział w Aukcja PKL 2024 który jest podzielony na 4 grupy A, B, C i D, które są dalej podzielone na najeźdźcę, obrońcę i wszechstronnych. Aukcja gracza potrwa od 29 do 31 sierpnia 2024 roku.
12 uczestniczących drużyn zostało podzielonych na dwie strefy po sześć drużyn, z których każda rozegra 15 meczów wewnątrzstrefowych i 7 meczów międzystrefowych, aby zakwalifikować się do play-offów. W play-offach Pro Kabaddi 2024 odbędą się 3 eliminacje, 2 eliminacje i finał. Wszystkie mecze w konkursie do transmisji telewizyjnej Gwiezdne sporty.
Harmonogram Pro Kabaddi 2024: Harmonogram PKL 8 i godziny meczów
Urzędnicy nie ogłaszają jeszcze pełnego harmonogramu turnieju, po jego opublikowaniu pełny harmonogram PKL 2024, harmonogram, czasy meczów, miejsca i daty znajdziecie tutaj. Według źródeł 8 sezon Pro Kabaddi League ma się rozpocząć w październiku 2024 roku, a aukcje zawodników mają się odbyć 29 sierpnia 2024 roku.
Oto pełny harmonogram PKL z zeszłego roku.
Hyderabad (20 lipca do 26 lipca)
20 lipca: Telugu Titans vs U Mumba, Bengaluru Bulls vs Patna Pirates
21 lipca: Bengaluru Bulls vs Gujarat FortuneGiants, Telugu Titans vs Tamil Thalaivas
22 lipca: Bengaluru Bulls vs Gujarat FortuneGiants, Telugu Titans vs Tamil Thalaivas
24 lipca: UP Yoddha vs Bengal Warriors, Telugu Titans vs Dabang Delhi
25 lipca: Dabang Delhi kontra Tamil Thalaivas
26 lipca: UP Yoddha vs Gujarat FortuneGiants, Telugu Titans vs Piraci Patny
Bombaj (27 lipca do 2 sierpnia)
27 lipca: U Mumba vs Puneri Paltan, Jaipur Pink Panthers vs Bengal Warriors
28 lipca: Dabang Delhi vs Haryana Steelers, U Mumba vs Bengaluru Bulls
29 lipca: Tamil Thalaivas vs Patna Pirates, Bengal Warriors vs Puneri Paltan
31 lipca: Haryana Steelers vs Jaipur Pink Panthers, U Mumba vs UP Yoddha
1 sierpnia: Gujarat FortuneGiants kontra Dabang Delhi
2 sierpnia: Telugu Titans vs UP Yoddha, U Mumba vs Gujarat FortuneGiants
Patna (3 sierpnia do 9 sierpnia)
3 sierpnia: Patna Pirates vs Jaipur Pink Panthers, Bengal Warriors vs Bengaluru Bulls
4 sierpnia: Haryana Steelers kontra Tamil Thalaivas, Piraci Patny kontra Puneri Paltan
5 sierpnia: Dabang Delhi vs Jaipur Pink Panthers, Gujarat FortuneGiants vs Puneri Paltan
7 sierpnia: UP Yoddha vs Tamil Thalaivas, Patna Pirates vs Haryana Steelers
8 sierpnia: Tytani telugu kontra Bengaluru Bulls
9 sierpnia: Bengal Warriors vs U Mumba, Patna Pirates vs UP Yoddha
Ahmadabad (10 sierpnia do 16 sierpnia)
10 sierpnia: Gujarat FortuneGiants kontra Tamil Thalaivas, Puneri Paltan kontra Dabang Delhi
11 sierpnia: Bengaluru Bulls vs Haryana Steelers, Gujarat FortuneGiants vs Telugu Titans
12 sierpnia: Bengal Warriors vs Telugu Titans, UP Yoddha vs Bengaluru Bulls
14 sierpnia: UP Yoddha vs Haryana Steelers, Gujarat FortuneGiants vs Bengal Warriors
15 sierpnia: Jaipur Różowe Pantery kontra Puneri Paltan
16 sierpnia: U Mumba vs Piraci Patny, Gujarat FortuneGiants vs Jaipur Pink Panthers
Ćennaj (17 sierpnia do 23 sierpnia)
17 sierpnia: Tamil Thalaivas vs Bengaluru Bulls, Bengal Warriors vs Dabang Delhi
18 sierpnia: Haryana Steelers vs Telugu Titans, Tamil Thalaivas vs Puneri Paltan
19 sierpnia: U Mumba vs Haryana Steelers, UP Yoddha vs Jaipur Pink Panthers
21 sierpnia: Puneri Paltan vs Bengaluru Bulls, Tamil Thalaivas vs Jaipur Pink Panthers
22 sierpnia: Bengalscy wojownicy kontra piraci Patny
23 sierpnia: Gujarat FortuneGiants vs Piraci Patny, Tamil Thalaivas vs U Mumba
Delhi (24 sierpnia do 30 sierpnia)
24 sierpnia: Dabang Delhi vs Bengaluru Bulls, Jaipur Pink Panthers vs Telugu Titans
25 sierpnia: Jaipur Pink Panthers vs Bengaluru Bulls, Dabang Delhi vs UP Yoddha
26 sierpnia: Bengal Warriors vs Haryana Steelers, UP Yoddha vs Puneri Paltan
28 sierpnia: Gujarat FortuneGiants vs Haryana Steelers, Dabang Delhi vs U Mumba
29 sierpnia: Bengal Warriors vs Tamil Thalaivas
30 sierpnia: Tytani telugu kontra Puneri Paltan, Dabang Delhi kontra Piraci Patny
Bengaluru (31 sierpnia do 6 września)
31 sierpnia: Bengaluru Bulls vs Gujarat FortuneGiants, U Mumba vs Jaipur Pink Panthers
1 września: UP Yoddha vs Bengal Warriors, Bengaluru Bulls vs Tamil Thalaivas
2 września: Puneri Paltan vs Haryana Steelers, Telugu Titans vs Tamil Thalaivas
4 września: Jaipur Pink Panthers vs Dabang Delhi, Bengaluru Bulls vs Patna Pirates
5 września: Puneri Paltan kontra U Mumba
6 września: Patna Pirates vs UP Yoddha, Bengaluru Bulls vs Telugu Titans
Kalkuta (od 7 września do 13 września)
7 września: Bengal Warriors vs Gujarat FortuneGiants, Dabang Delhi vs Haryana Steelers
8 września: Dabang Delhi vs Tamil Thalaivas, Bengal Warriors vs Puneri Paltan
9 września: UP Yoddha vs Gujarat FortuneGiants, Tamil Thalaivas vs Piraci Patny
11 września: Haryana Steelers vs Jaipur Pink Panthers, Bengal Warriors vs U Mumba
12 września: Jaipur Różowe Pantery kontra Piraci Patny
13 września: Telugu Titans vs U Mumba, Bengal Warriors vs Bengaluru Bulls
Pune (14 września do 20 września)
14 września: Puneri Paltan vs Gujarat FortuneGiants, Tamil Thalaivas vs Haryana Steelers
15 września: Dabang Delhi kontra Gujarat FortuneGiants, Puneri Paltan kontra Piraci Patny
16 września: Jaipur Pink Panthers vs UP Yoddha, Telugu Titans vs Dabang Delhi
18 września: U Mumba vs UP Yoddha, Puneri Paltan vs Tamil Thalaivas
19 września: Bengal Warriors vs Haryana Steelers
20 września: Tytani telugu kontra Piraci Patny, Puneri Paltan kontra Bengaluru Bulls
Jaipur (21 września do 27 września)
21 września: Jaipur Pink Panthers vs Gujarat FortuneGiants, UP Yoddha vs Tamil Thalaivas
22 września: U Mumba vs Gujarat FortuneGiants, Jaipur Pink Panthers vs Bengal Warriors
23 września: Piraci Patny vs Haryana Steelers, Dabang Delhi vs Bengaluru Bulls
25 września: Telugu Titans vs Bengal Warriors, Jaipur Pink Panthers vs Puneri Paltan
26 września: Piraci Patny kontra Dabang Delhi
27 września: U Mumba vs Bengaluru Bulls, Jaipur Pink Panthers vs Telugu Titans
Panchkula (28 września do 4 października)
28 września: Haryana Steelers vs UP Yoddha, Gujarat FortuneGiants vs Tamil Thalaivas
29 września: Puneri Paltan vs Dabang Delhi, Haryana Steelers vs Gujarat FortuneGiants
30 września: Bengal Warriors vs Dabang Delhi, Tamil Thalaivas vs U Mumba
2 października: U Mumba vs Piraci Patny, Haryana Steelers vs Bengaluru Bulls
3 października: Tytani telugu kontra Puneri Paltan
4 października: Jaipur Pink Panthers vs Bengaluru Bulls, Haryana Steelers vs Telugu Titans
Greater Noida (od 5 do 11 października)
5 października: UP Yoddha vs Dabang Delhi, Gujarat FortuneGiants vs Piraci Patny
6 października: Bengal Warriors vs Patna Pirates, UP Yoddha vs Puneri Paltan
7 października: Telugu Titans vs Gujarat FortuneGiants, Tamil Thalaivas vs Jaipur Pink Panthers
9 października: Bengal Warriors vs Tamil Thalaivas, UP Yoddha vs Telugu Titans
10 października: U Mumba kontra Haryana Steelers
11 października: Dabang Delhi vs U Mumba, UP Yoddha vs Bengaluru Bulls
Eliminator 1: liga pozycja 3 vs liga pozycja 4 (14 października)
Eliminator 2: liga pozycja 4 vs liga pozycja 5 (14 października)
Półfinał 1: 1. miejsce w lidze kontra eliminator zwycięzców 1. (16 października)
Półfinał 2: 2. miejsce w lidze kontra eliminator zwycięzców 2. (16 października)
Finał: Zwycięzca półfinału 1 vs Zwycięzca półfinału 2 – 19 października
Zgodnie z harmonogramem Pro Kabaddi 2024, zawody mają się odbyć w sumie 130 meczów i rozegrać je 12 drużyn – Puneri Paltan, Bengal Warriors, Patna Pirates, Bengaluru Bulls, U Mumba, Jaipur Pink Panthers, Telugu Titans, Dabang Delhi, Tamil Thaliavas, UP Yoddha, Haryana Steelers i Gujarat Fortunegiants.
Organizatorzy zapowiedzieli, że w harmonogramie PKL 2024 mecze ligowe rozpoczną się o godzinie 7:30. Star Sports będzie transmitować mecze w Star Sports 1 Hindi, Star Sports 1 i Star Sports Select HD, podczas gdy Transmisja na żywo PKL będzie dostępny na Hotstar.