Patna Pirates Team 2019 Squad, Spelerslijst, Schema, Namen, PKL Records
Patna Pirates Team 2019 Selectie, Spelerslijst, Namen, PKL Records en Patna Pirates Team 2019 Schema
Patna Pirates is de meest succesvolle franchise in de Pro Kabaddi League. Zij zijn het enige team dat in de eerste 5 seizoenen van de League in de play-offs heeft gespeeld. Ze schreven geschiedenis door de trofee driemaal op rij te winnen. in de 3rd seizoen van de Pro Kabaddi League versloeg Patna Pirates U Mumba in de finale, die werd gespeeld in het Indira Gandhi Indoor Stadium, Delhi op 5th van maart 2016. Check Patna Pirates Team 2019 ploeg, spelerslijst en schema.
Het volgende seizoen werd de laatste wedstrijd gehouden in Gachibowli Indoor Stadium, Hyderabad op 31st van juli 2016, waar Patna Pirates Jaipur Pink Panthers versloeg. op 28th van oktober 2017 werd de laatste wedstrijd van seizoen 5 van de Pro Kabaddi League gehouden in het Jawaharlal Nehru Stadium, Chennai. Patna Pirates versloeg Gujarat Fortunegiants om de titel te winnen voor de 3rd tijd op een rij. Hier is het schema van Patna Pirates Team 2019 en PKL-tijdschema.
Patna Pirates Team 2019 Selectie
DATUM | Patna Piraten vs | STADION | TIJD |
20-juli, zaterdag | Bengaluru-stieren | Gachibowli overdekt stadion, Hyderabad | 8:30 uur IST |
26-juli, vrijdag | Telugu-titanen | Gachibowli overdekt stadion, Hyderabad | 8:30 uur IST |
29-juli, maandag | Tamil Thalaiva's | Koepel @ NSCI SVP-stadion, Mumbai | 7:30 uur IST |
03-augustus, zaterdag | Jaipur Roze Panters | Patliputra-sportcomplex, Patna | 7:30 uur IST |
04-augustus, zondag | Puneri Paltan | Patliputra-sportcomplex, Patna | 8:30 uur IST |
07-augustus, woensdag | Haryana Steelers | Patliputra-sportcomplex, Patna | 8:30 uur IST |
09-augustus, vrijdag | UP Yoddha | Patliputra-sportcomplex, Patna | 8:30 uur IST |
16-augustus, vrijdag | U Mumba | De Arena door Transstadia, Ahmedabad | 7:30 uur IST |
22-augustus, donderdag | Bengaalse krijgers | Jawaharlal Nehru Indoor Stadion, Chennai | 7:30 uur IST |
23-augustus, vrijdag | Gujarat Fortunereuzen | Jawaharlal Nehru Indoor Stadion, Chennai | 7:30 uur IST |
30-augustus, vrijdag | Dabang Delhi KC | Sportcomplex Thyagaraj, Delhi | 8:30 uur IST |
04-september, woensdag | Bengaluru-stieren | Sree Kanteerava-stadion, Bengaluru | 8:30 uur IST |
06-september, vrijdag | UP Yoddha | Sree Kanteerava-stadion, Bengaluru | 7:30 uur IST |
09-september, maandag | Tamil Thalaiva's | Netaji Subhash Chandra Bose Indoor Stadium, Calcutta | 8:30 uur IST |
12-september, donderdag | Jaipur Roze Panters | Netaji Subhash Chandra Bose Indoor Stadium, Calcutta | 7:30 uur IST |
15-september, zondag | Puneri Paltan | Shree Shiv Chhatrapati Sportcomplex, Pune | 8:30 uur IST |
20-september, vrijdag | Telugu-titanen | Shree Shiv Chhatrapati Sportcomplex, Pune | 7:30 uur IST |
23-september, maandag | Haryana Steelers | Sawai Mansingh-stadion, Jaipur | 7:30 uur IST |
26-september, donderdag | Dabang Delhi KC | Sawai Mansingh-stadion, Jaipur | 7:30 uur IST |
02-oktober, woensdag | U Mumba | Tau Devilal Sportcomplex, Panchkula | 7:30 uur IST |
05-oktober, zaterdag | Gujarat Fortunereuzen | Shaheed Vijay Singh Pathik sportcomplex, Greater Noida | 8:30 uur IST |
06-oktober, zondag | Bengaalse krijgers | Shaheed Vijay Singh Pathik sportcomplex, Greater Noida | 7:30 uur IST |
Patna Pirates Team 2019 Squad, Spelerslijst,
- Ashish (raider)
- Jang Kun Lee (raider)
- Mohammad Esmaeil Maghsoudlou Mahalli (Raider)
- Mohit (raider)
- Naveen (Raider)
- Pardeep Narwal (Raider)
- Purna Singh (raider)
- Rajveersinh Pratap Rao Chavan (Raider)
- Mahendra Choudhary (Verdediger, rechterhoek)
- Neeraj Kumar (Verdediger, rechterhoek)
- Jaideep (verdediger, linkerhoek)
- Surender Nada (verdediger, linkerhoek)
- Bintu Narwal (Verdediger)
- Jawahar Dagar (verdediger)
- Hadi Oshtorak (Allrounder)
- Ravinder (Allrounder)
- Sahil Mann (Allrounder)
- Vikas Jaglan (Allrounder)
Gezagvoerder: -
Trainer: Ram Mehar Singh
Teameigenaar: Rajesh V. Shah
Thuislocatie: Patliputra-sportcomplex, Patna.
Officiële website: https://www.patnapirates.net/
Sponsoren:
Hoofdsponsor: Birla Gold Premium-cement
Medesponsor: revitalisering H
Co-Sponsors: Supreme en BKT
Voedselpartner: Rajdhani Besan
Kledingpartner: Tempo-partner
Fitnesspartner: Gold's Gym
Radiopartner: Grote FM
Alle wedstrijden worden uitgezonden op Star Sports 1 en Star Sports 1 HD, terwijl de livestreamingservice op Hotstar.