Carl Frampton nettó értéke 2024: ajánlások, fizetés és rekordok

Az észak-írországi származású Carl Frampton profi ökölvívó, aki a pehelysúlyban versenyez. Ő volt az első ír ökölvívó, aki két különböző divízióban – szupersúlyú és WBA pehelysúlyú bajnok – címet nyert. Carl közismert nevén "The Sakál". Jelenleg a 7. helyen áll az ESPN pehelysúlyú rangsorában. Milliomos, Carl Frampton nettó vagyona körülbelül 2 millió dollár (kb.).

Frampton 11 éves korában kezdett bokszolni, és kiváló karriert futott be az amatőr bokszban. 144 győzelmet aratott, mielőtt profi bokszba lépett volna. Az ír 2014-ben nyerte meg első bajnoki címét, amikor legyőzte Kiko Martinezt, és megnyerte az IBF szupersúlyú bajnoki címét.

2016-ban legyőzte Scoot Quigget, hogy egy újabb címet adjon a nevéhez: a WBA szupersúlyú címet. Ugyanebben az évben megkapta élete egyik legrangosabb címét, mivel MBE-t (Member of the Order of British Empire) kapott.

Carl Frampton nettó értéke

A Net Worth Portal nyilvántartása szerint Carl Frampton nettó vagyona 2024-ben 2 millió dollárra becsülhető (eddig). Hatalmas összeget, 1.5 millió dollárt keres harconként.

Frampton jóváhagyások

Óriási népszerűségének köszönhetően az ír bokszoló a 32Red és a 11 Degrees ruhamárka márkanagykövete. A bokszolót a világhírű Everlast bokszkesztyűgyártó cég szponzorálja.

Az írek legközelebb az amerikai Jamel Herring ellen lépnek pályára. Jamel megvédi a WBO Super pehelysúlyú címét Carl Frampton ellen. Az harc 3. április 2024-án kerül sor a dubai Caesars Bluewaters-ben.