PKL 2024 aukció élő közvetítés, TV csatornák: Pro Kabaddi League 2024 idő, szabályok, játékosok és alapárak

A Star Sports Network mától, augusztus 2024-tól 30:6-tól közvetíti a PKL 30 játékosok árverését. A Hotstar a PKL 2024 hivatalos aukciós élő közvetítő partnere. A Vivo Pro Kabaddi Liga két év kihagyás után ismét akcióba lép. A közelgő Pro Kabaddi League 2024 a bajnokság nyolcadik szezonja lesz. Mielőtt az akció folytatódna, a verseny aukción megy keresztül. Tekintse meg a Vivo Pro Kabaddi League 2024 aukció részleteit

A Vivo Pro Kabaddi Liga 2024-es aukciójának dátuma

A Pro Kabaddi League 8. évadának aukciója a tervek szerint 29,30. augusztus 31-én, 2024-án és XNUMX-én lesz Mumbaiban.

PKL 2024 aukció Játékosok és alapárak

A Pro Kabaddi 450. évadának aukcióján több mint 8 játékos indulhat és szerepel majd. Ezek között lesznek szabadon engedett játékosok, hazai szintről érkező kabaddi játékosok, a New Young Players (NYP) programon keresztül érkezők, valamint a felső nyolc helyezett csapata. országos kabaddi bajnokság az elmúlt két szezonban tengerentúli játékosok.

  • Minden Pro Kabaddi csapatban legalább 18 és legfeljebb 25 játékosnak kell lennie.
  • Minden csapatban legalább két és legfeljebb négy tengerentúli játékos szerepelhet a keretben.
  • A Mashal Sports Future Kabaddi Heroes felderítőprogramjában felkapott játékosok a 2024-es aukció NYP kategóriájában szerepelnek.

Olvasd el: Pro Kabaddi 2024 menetrend: A PKL 8. szezonja valószínűleg októberben kezdődik

Játékos kategóriák

A 2024-es Pro Kabaddi Aukciós játékosokat a következő kategóriába soroljuk: hazai, új fiatal játékosok (NYP) és tengerentúli játékosok. A játékosok a saját pozíciójuk alatt szerepelnek, azaz raider, védő vagy all-rounder.

Alapár

A 2024-es Pro Kabaddi League játékos aukciós alapja négy kategóriára oszlik – A, B, C, D. A játékosok alapárat kapnak aszerint, hogy melyik kategóriába illeszkednek.

A kategória – 30 millió ₹,

B kategória – 20 millió ₹

C kategória – 10 millió ₹

D kategória – 6 millió ₹.

A Pro Kabaddi League 2024 csapatai 4.4 ₹ értékű nyereményt kapnak játékosok vásárlására. A játékos fizetését az ajánlati ára alapján határozzák meg. Ha egy csapatnak több visszatartása van, akkor az adott csapat pénztárcája kisebb lesz.

PKL 2024 Aukció élő közvetítés, TV-csatornák

A Pro Kabaddi League 2024 aukcióját élőben közvetítik a Star Sports hálózat következő csatornáin Indiában – Star Sports 1 Hindi, Star Sports 1 Hindi HD, Star Sports 2, Star Sports 2 HD, Star Sports FIRST, Star Sports 1 Telugu, Star Sports 1 tamil és Star Sports 1 kannada. Az A kategóriás játékosok licitálása augusztus 30-án 6:30-kor kezdődik.

A Disney+ Hotstar biztosítja az online PKL2024 élő közvetítést az aukcióról.

Pro Kabaddi Liga 2024 csapatai

  • Bengáli harcosok
  • Bengaluru Bulls
  • Dabang Delhi KC
  • Gujarat Fortune Giants
  • Haryana Steelers
  • Jaipur Pink Panthers
  • Patna kalózok
  • Puneri Paltan
  • Tamil Thalaivas
  • telugu titánok
  • U Mumba
  • UP Yoddha

Ez a weboldal cookie-kat használ a felhasználói élmény javítására. Azt feltételezzük, hogy Ön rendben van, de akkor leiratkozhat, ha akarja. Elfogad!