Πρόγραμμα T10 Super League 2024, ομάδες ομάδων, ζωντανή ροή και τηλεοπτικό κανάλι
Πρόγραμμα T10 Super League 2024 και ομάδες ομάδων: Εδώ είναι το τηλεοπτικό κανάλι μετάδοσης και πώς μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανή ροή T10 Super League δωρεάν online στην εφαρμογή Sports Tiger.
Η εναρκτήρια σεζόν της T10 Super League ξεκινά σήμερα με τους Power Giants να παίζουν εναντίον των Panther Heroes. Λόγω της συνεχιζόμενης απειλής του κορωνοϊού, όλα τα αθλήματα σε όλο τον κόσμο έχουν ανασταλεί, αλλά το πρόγραμμα T10 Super League 2024 έχει οριστεί να είναι σταθερό. Το πρωτάθλημα παίζει στη συντομότερη μορφή του κρίκετ από τον Μάρτιο έως τις 4 Απριλίου, κάτι που μπορεί να δώσει στους παίκτες του κρίκετ μια χρυσή ευκαιρία να δείξουν την απόδοση πριν IPL 2024.
Το T10 Super League περιλαμβάνει οκτώ ομάδες – Desert Spartans, Power Giants, Royal Tigers, Sixers Blasters, Hurricane Masters, Panther Heroes, Ultimate Legends και Xtreme Sunrisers. και το πρωτάθλημα παίζει με διπλό στρογγυλό παιχνίδι και οι τέσσερις πρώτες ομάδες που θα παίξουν στους ημιτελικούς για να φτάσουν στον τελικό.
Ζωντανή ροή και τηλεοπτικό κανάλι T10 Super League
Ο ζωντανός αγώνας της T10 Super League έχει προγραμματιστεί να μεταδοθεί στη 1:30 μ.μ. IST. Αυτό είναι ένα περιφερειακό πρωτάθλημα κρίκετ, επομένως οι αγώνες της T10 Super League δεν θα μεταδίδονται στην τηλεόραση.
Οι λάτρεις του κρίκετ μπορούν να παρακολουθήσουν το T10 Super League ζωντανά μέσω διαδικτυακής ροής δωρεάν στην εφαρμογή Sports Tiger. Η εφαρμογή είναι διαθέσιμη τόσο στο PlayStore όσο και στο AppStore για χρήστες Android και iOS αντίστοιχα.
Εάν δεν έχετε την εφαρμογή ή θέλετε να παρακολουθήσετε στο tablet, τον υπολογιστή και την smart tv σας, μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανά τον αγώνα T10 Super League 2024 στο κανάλι T10 Super League στο Youtube.
Πρόγραμμα T10 Super League 2024
Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων και το πρόγραμμα για την T10 Super League 2024.
- Μάρτιος 20 (11:00 π.μ. IST): Γίγαντες εναντίον Ηρώων
- Μάρτιος 20 (01:30 ΠΜ IST): Tigers vs Sunrisers
- Μάρτιος 20 (04:00 μ.μ. IST): Masters vs Legends
- Μάρτιος 20 (08:00 μ.μ. IST): Blasters vs Spartans
- Μάρτιος 21 (11:00 π.μ. IST): Sunrisers vs Giants
- Μάρτιος 21 (01:30 μ.μ. IST): Blasters vs Masters
- Μάρτιος 21 (04:00 μ.μ. IST): Legends vs Heroes
- Μάρτιος 21 (08:00 μ.μ. IST): Spartans vs Tigers
- Μάρτιος 22 (11:00 π.μ. IST): Heroes vs Blasters
- Μάρτιος 22 (01:30 μ.μ. IST): Tigers vs Masters
- Μάρτιος 22 (04:00 μ.μ. IST): Giants vs Legends
- Μάρτιος 22 (08:00 μ.μ. IST): Sunrisers vs Spartans
- Μάρτιος 23 (01:00 μ.μ. IST): Heroes vs Tigers
- Μάρτιος 23 (03:30 μ.μ. IST): Masters vs Sunrisers
- Μάρτιος 23 (08:00 μ.μ. IST): Spartans vs Giants
- Μάρτιος 24 (01:00 μ.μ. IST): Legends vs Tigers
- Μάρτιος 24 (03:30 μ.μ. IST): Giants vs Blasters
- Μάρτιος 24 (08:00 μ.μ. IST): Sunrisers vs Heroes
- Μάρτιος 25 (01:00 μ.μ. IST): Masters vs Giants
- Μάρτιος 25 (03:30 μ.μ. IST): Tigers vs Blasters
- Μάρτιος 25 (08:00 μ.μ. IST): Heroes vs Spartans
- Μάρτιος 26 (01:00 μ.μ. IST): Blasters vs Sunrisers
- Μάρτιος 26 (03:30 μ.μ. IST): Spartans vs Legends
- Μάρτιος 26 (08:00 μ.μ. IST): Masters vs Heroes
- Μάρτιος 27 (11:00 ΠΜ IST): Tigers vs Sunrisers
- Μάρτιος 27 (01:30 μ.μ. IST): Legends vs Masters
- Μάρτιος 27 (04:00 μ.μ. IST): Blasters vs Spartans
- Μάρτιος 27 (08:00 μ.μ. IST): Heroes vs Giants
- Μάρτιος 28 (11:00 π.μ. IST): Tigers vs Spartans
- Μάρτιος 28 (01:30 μ.μ. IST): Heroes vs Legends
- Μάρτιος 28 (04:00 μ.μ. IST): Giants vs Sunrisers
- Μάρτιος 28 (08:00 μ.μ. IST): Masters vs Sixers
- Μάρτιος 29 (11:00 π.μ. IST): Legends vs Giants
- Μάρτιος 29 (01:30 μ.μ. IST): Masters vs Tigers
- Μάρτιος 29 (04:00 μ.μ. IST): Spartans vs Sunrisers
- Μάρτιος 29 (08:00 μ.μ. IST): Blasters vs Heroes
- Μάρτιος 30 (01:30 μ.μ. IST): Sunrisers vs Masters
- Μάρτιος 30 (04:00 μ.μ. IST): Giants vs Spartans
- Μάρτιος 30 (08:00 μ.μ. IST): Legends vs Blasters
- Μάρτιος 31 (01:30 μ.μ. IST): Spartans vs Masters
- Μάρτιος 31 (04:00 μ.μ. IST): Tigers vs Legends
- Μάρτιος 31 (08:00 μ.μ. IST): Sixers vs Giants
- Απρίλιος 1 (01:30 μ.μ. IST): Spartans vs Heroes
- Απρίλιος 1 (04:00 μ.μ. IST): Blasters vs Tigers
- Απρίλιος 1 (08:00 μ.μ. IST): Legends vs Sunrisers
- Απρίλιος 2 (01:30 μ.μ. IST): Heroes vs Tigers
- Απρίλιος 2(04:00 μ.μ. IST): Sunrisers vs Legends
- Απρίλιος 2 (08:00 μ.μ. IST): Giants vs Masters
- Απρίλιος 3 (01:30 μ.μ. IST): Legends vs Spartans
- Απρίλιος 3 (04:00 μ.μ. IST): Tigers vs Giants
- Απρίλιος 3 (08:00 μ.μ. IST): Heroes vs Masters
- Απρίλιος 4 (01:30 μ.μ. IST): Sunrisers vs Blasters
- Απρίλιος 4 (04:00 μ.μ. IST): Spartans vs Masters
- Απρίλιος 4 (08:00 μ.μ. IST): Legends vs Blasters
Ομάδες
Xtreme Sunrisers: Azeem Akhtar, Vineet Saxena (c), Rahul Khandelwal, Aftab Uddin, Mihit Agarwal, Wajid Khan, Jayesh Nair, Dharmesh Chandel, Sanjay Sharma, Nakul Arora, Gaurav Manglani και Kunal Gera.
Σπαρτιάτες της ερήμου: Hitesh, Dharamveer, Pradeep, Himanshu, Suryansh, Abid Khan, Harsh, Mohit Singh, Karan Lamba, Ankit Soni, Rahul Garg, Sohail Ahmed, Rituraj, Puneet Yadav και Divyanshu.
Power Giants: Abhishek Yadav (c), Prashant Yadav, Aditya Jhala, Manohar Singh, Devesh Agarwal (vc), Sushurut, Ali, Aditya Pratap, Ashutosh Dagar, Ayush Vashishtha, Aryan Yadav, Bhavesh Sharma, Mohit Changra, Vikas Shekhdra, και Ραουάβιν Γιας Πουροχίτ.
Hurricane Masters: Keshav Didwaniya (γ), Manendra Singh (wk), Bharat Sharma, Puneet Mishra, Ajay Kookna, Ajay Yadav, Sachin Singhal, Vinay Meena, Akshat Mehta, Pankaj Yadav, Lohit Kewaliya, Prakhar Agarwal, Tajendra Vishnoi και Ajay.
Ήρωες Πάνθηρας: Rajat Singh (c), Hardeep Singh, Mohit Singh, Aman Singh (wk), Uttam Dagga, Saksham Singh, Salvin Stanley, Rohit Khichard, Dhruv Khandelwal, Manish Sharma, Anuj Kumar, Rahul Nayak, Sachin Sharma, Dinesh Tinjayah .
Βασιλικές Τίγρεις: Madhur Khatri, Arijit Gupta, Narendra Tomar, Gaurav Meena, Vivek Yadav, Ashok Sharma, Yuvraj Singh (c), Ashok Singh, Sachin Malav, Deepak Gaur, Vipin Bhati, Jatin Sharma, Ram Chaudhary, Rahul Fouzdar, Darshan Singranjanh Rathore Sharma και Devendra Sharma.
Sixers Blasters: Rajveer Singh (c), Shubham Sharma, Anuj Meena, Mahesh Singh, Maneesh Goswami, Lokesh Kandal, Hememdra Jodha, Sunil Kumar, Vikas Meena, Kripal Singh, Saket Sharma, Dharmendra Singh, Kundan Gupta, Shubham Verma και Vijendra Nayak.
Ultimate Legends: Sharda (c), Narpat (vc), Bharat, Vijay, Raja, Shubham, Arvind, Sameer, Sachin, Rana, Pawan Baniya, Dhanraj, Priyanshu, Satyam και Monty.