T10 Super League 2024 Rozpis, týmy týmů, živé vysílání a televizní kanál
Rozpis a týmy týmů T10 Super League 2024: Zde je vysílací televizní kanál a jak sledovat živé vysílání T10 Super League zdarma online v aplikaci Sports Tiger's.
Úvodní sezóna T10 Super League dnes začíná soubojem Power Giants proti Panther Heroes. Kvůli pokračující hrozbě koronaviru jsou všechny sporty po celém světě pozastaveny, ale plán T10 Super League 2024 je nastaven jako opravený. Liga se hraje v nejkratším formátu kriketu od března do 4. dubna, což může dát hráčům kriketu jedinečnou příležitost předvést svůj výkon. IPL 2024.
T10 Super League představuje osm týmů – Desert Spartans, Power Giants, Royal Tigers, Sixers Blasters, Hurricane Masters, Panther Heroes, Ultimate Legends a Xtreme Sunrisers. a Liga se hraje ve formátu double round-robin a čtyři nejlepší týmy si zahrají semifinále, aby se dostaly do finále.
Živé vysílání a televizní kanál T10 Super League
Živý zápas T10 Super League je naplánován na vysílání ve 1:30 IST. Jedná se o regionální kriketovou ligu, takže zápasy T10 Super League nebudou vysílány v televizi.
Fanoušci kriketu mohou sledovat T10 Super League živé vysílání online zdarma v aplikaci Sports Tiger's. Aplikace je k dispozici v obchodě PlayStore a AppStore pro uživatele Android a iOS.
Pokud aplikaci nemáte nebo chcete sledovat na svém tabletu, PC a chytré televizi, můžete sledovat T10 Super League 2024 živě na kanálu T10 Super League Youtube.
Rozpis T10 Super League 2024
Zde je kompletní rozpis zápasů a rozpis pro T10 Super League 2024.
- Březen 20 (11:00 IST): Giants vs Heroes
- Březen 20 (01:30 IST): Tygři vs. Sunrisers
- Březen 20 (04:00 IST): Mistři vs. Legendy
- Březen 20 (08:00 IST): Blasters vs. Spartans
- Březen 21 (11:00 IST): Sunrisers vs Giants
- Březen 21 (01:30 IST): Blasters versus Masters
- Březen 21 (04:00 IST): Legends vs Heroes
- Březen 21 (08:00 IST): Spartans versus Tigers
- Březen 22 (11:00 IST): Heroes vs Blasters
- Březen 22 (01:30 IST): Tigers vs
- Březen 22 (04:00 IST): Giants vs Legends
- Březen 22 (08:00 IST): Sunrisers vs Spartans
- Březen 23 (01:00 IST): Hrdinové vs tygři
- Březen 23 (03:30 IST): Masters vs Sunrisers
- Březen 23 (08:00 IST): Spartans versus Giants
- Březen 24 (01:00 IST): Legendy versus tygři
- Březen 24 (03:30 IST): Giants vs Blasters
- Březen 24 (08:00 IST): Sunrisers vs Heroes
- Březen 25 (01:00 IST): Mistři vs. Giants
- Březen 25 (03:30 IST): Tygři vs Blasters
- Březen 25 (08:00 IST): Heroes vs Spartans
- Březen 26 (01:00 IST): Blasters vs Sunrisers
- Březen 26 (03:30 IST): Spartans versus Legends
- Březen 26 (08:00 IST): Masters vs Heroes
- Březen 27 (11:00 IST): Tygři vs. Sunrisers
- Březen 27 (01:30 IST): Legendy vs
- Březen 27 (04:00 IST): Blasters vs. Spartans
- Březen 27 (08:00 IST): Heroes vs Giants
- Březen 28 (11:00 IST): Tygři vs Sparťané
- Březen 28 (01:30 IST): Heroes vs Legends
- Březen 28 (04:00 IST): Giants vs Sunrisers
- Březen 28 (08:00 IST): Masters vs Sixers
- Březen 29 (11:00 IST): Legends vs Giants
- Březen 29 (01:30 IST): Masters vs Tigers
- Březen 29 (04:00 IST): Spartans vs Sunrisers
- Březen 29 (08:00 IST): Blasters vs Heroes
- Březen 30 (01:30 IST): Sunrisers vs. Masters
- Březen 30 (04:00 IST): Obři vs Sparťané
- Březen 30 (08:00 IST): Legendy vs Blasters
- Březen 31 (01:30 IST): Spartans vs Masters
- Březen 31 (04:00 IST): Tygři vs legendy
- Březen 31 (08:00 IST): Sixers vs Giants
- dubna 1 (01:30 IST): Spartans vs Heroes
- dubna 1 (04:00 IST): Blasters vs Tigers
- dubna 1 (08:00 IST): Legends vs Sunrisers
- dubna 2 (01:30 IST): Hrdinové vs tygři
- dubna 2(04:00 IST): Sunrisers vs Legends
- dubna 2 (08:00 IST): Giants vs Masters
- dubna 3 (01:30 IST): Legendy vs Sparťané
- dubna 3 (04:00 IST): Tygři vs obři
- dubna 3 (08:00 IST): Heroes vs Masters
- dubna 4 (01:30 IST): Sunrisers vs Blasters
- dubna 4 (04:00 IST): Spartans vs Masters
- dubna 4 (08:00 IST): Legendy vs Blasters
Týmy týmů
Xtreme Sunrisers: Azeem Akhtar, Vineet Saxena (c), Rahul Khandelwal, Aftab Uddin, Mihit Agarwal, Wajid Khan, Jayesh Nair, Dharmesh Chandel, Sanjay Sharma, Nakul Arora, Gaurav Manglani a Kunal Gera.
Pouštní Sparťané: Hitesh, Dharamveer, Pradeep, Himanshu, Suryansh, Abid Khan, Harsh, Mohit Singh, Karan Lamba, Ankit Soni, Rahul Garg, Sohail Ahmed, Rituraj, Puneet Yadav a Divyanshu.
Mocní obři: Abhishek Yadav (c), Prashant Yadav, Aditya Jhala, Manohar Singh, Devesh Agarwal (vc), Sushurut, Ali, Aditya Pratap, Ashutosh Dagar, Ayush Vashishtha, Aryan Yadav, Bhavesh Sharma, Mohit Changra, Vikas S Shekhawa, Ravindra Yash Purohit.
Hurricane Masters: Keshav Didwaniya (c), Manendra Singh (wk), Bharat Sharma, Puneet Mishra, Ajay Kookna, Ajay Yadav, Sachin Singhal, Vinay Meena, Akshat Mehta, Pankaj Yadav, Lohit Kewaliya, Prakhar Agarwal, Tajendra Vishnoi a Ajay Beni
Panther Heroes: Rajat Singh (c), Hardeep Singh, Mohit Singh, Aman Singh (wk), Uttam Dagga, Saksham Singh, Salvin Stanley, Rohit Khichard, Dhruv Khandelwal, Manish Sharma, Anuj Kumar, Rahul Nayak, Sachin Sharma, Tinesh Choudhary a Dhan Choudhary .
Královští tygři: Madhur Khatri, Arijit Gupta, Narendra Tomar, Gaurav Meena, Vivek Yadav, Ashok Sharma, Yuvraj Singh (c), Ashok Singh, Sachin Malav, Deepak Gaur, Vipin Bhati, Jatin Sharma, Ram Chaudhary, Rahul Fouzdar, Darshan Singh Rathore, Niranjan Sharma a Devendra Sharma.
Sixers Blasters: Rajveer Singh (c), Shubham Sharma, Anuj Meena, Mahesh Singh, Maneesh Goswami, Lokesh Kandal, Hememdra Jodha, Sunil Kumar, Vikas Meena, Kripal Singh, Saket Sharma, Dharmendra Singh, Kundan Gupta, Shubham Verma a Vijendray Na
Ultimate Legends: Sharda (c), Narpat (vc), Bharat, Vijay, Raja, Shubham, Arvind, Sameer, Sachin, Rana, Pawan Baniya, Dhanraj, Priyanshu, Satyam a Monty.