Rozpis nadcházejících boxerských zápasů 2024-21
Rozpis nadcházejících boxerských zápasů na rok 2024, seznam boxerů PPV, rozpis boxu, rozpis boxu PPV, zápasy boxu
Zde je seznam všech nadcházejících rozpisů boxerských zápasů, které se mají konat v roce 2024-21 spolu s vysílateli boxerských zápasů PPV. Některé z největších PPV se mají konat s titulky HBO, Sky Sports, Showtime, ESPN atd. První měsíc roku, leden, je plný skvělých boxerských akcí a slibuje další akce, které přijdou v nadcházejících měsících.
Některé z největších boxerských zápasů, o kterých je již potvrzeno, že se letos uskuteční, jsou šampioni v těžké váze Deontay Wilder vs Tyson Fury, Anthony Joshua, Deontay Wilder a mnoho dalších. Zde je kompletní rozpis boxu na letošní rok.
Rozpis nadcházejících boxerských zápasů 2024-21
Zde je seznam všech největších rozpisů boxerských zápasů na rok 2024, který zahrnuje všechny hlavní nadcházející zápasy.
19. září, MGM Grand Ballroom, Las Vegas, USA – Bob Arum's Top Rank
? Žádné potvrzeno // ? ESPN
- Jose Pedraza vs Javier Molina (superlehká váha)
19. září, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime
- Erickson Lubin vs Terrell Gausha (superwelterová váha)
- Tugstsogt Nyambayar vs Cobia Breedy (peří váha)
- Jaron Ennis vs Juan Carlos Abreu (Welterweight)
25. září, Paříž, Francie – Promotér TBA
? Žádné Potvrzeno // ? Žádné Potvrzeno
- Tony Yoka vs Johann Duhaupas (těžká váha)
25. září, Tijuana, Mexiko – Promotér TBA
? Žádné Potvrzeno // ? Žádné Potvrzeno
- Julio Cesar Chavez Jr vs Mario Abel Cazares (lehká-těžká váha)
26. září, BT Sport Studios, Londýn, Velká Británie – Bob Arum's Top Rank/Frank Warren's Queensberry
? BT Sport // ? ESPN +
- Josh Taylor vs Apinun Khongsong (tituly WBA a IBF v superlehké váze)
- Charlie Edwards vs Kyle Williams (Bantamová váha)
26. září, Plazamedia Broadcast Center – finále World Boxing Super Series
? Sky Sports // ? DAZN
- Mairis Briedis vs Yunier Dorticos (titul IBF Cruiserweight)
26. září, Struer Arena, Struer, Dánsko – Team Sauerland
? Žádné Potvrzeno // ? Žádné Potvrzeno
- Filip Hrgovič vs Ondřej Pala (těžká váha)
26. září, Riga, Lotyšsko – MTK Global Golden Contract
? Sky Sports // ? ESPN +
- Hosea Burton vs Ricards Bolotniks (lehká-těžká váha Semifinále turnaje)
26. září, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime PPV
- Jermell Charlo vs Jeison Rosaro (WBA, WBC a IBF Super-Welterweight titul)
- Jermall Charlo vs Sergiy Derevyanchenko (WBC ve střední váze)
- Luis Nery vs Aaron Alameda (WBC Super-Bantamweight titul)
- John Riel Casimero vs Duke Micah (WBO titul v bantamové váze)
- Daniel Roman vs Juan Carlos Payano (Super-Bantamová váha)
- Brandon Figueroa vs Damien Vasquez ("regulérní" titul WBA v super bantamové váze)
30. září, York Hall, Londýn, Velká Británie – MTK Global Golden Contract
? Sky Sports // ? ESPN +
- Ohara Davies vs Tyrone McKenna (finále turnaje v superlehké váze)
- Ryan Walsh vs Jazza Dickens (finále turnaje v pérové váze)
- Serge Michel vs Liam Conroy (lehká-těžká váha Semifinále turnaje)
3. října, MGM Grand Ballroom, Las Vegas, USA – Bob Arum's Top Rank
? Žádné potvrzeno // ? ESPN +
- Jose Zepeda vs Ivan Baranchyk (superlehká váha)
4. října, místo konání TBC, Spojené království – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports // ? DAZN
- Joshua Buatsi vs Marko Calic (lehká a těžká váha)
- Chantelle Cameron vs Adriana Dos Santos Araujo (WBC Super-Lightweight titul)
9. října, MGM Grand Ballroom, Las Vegas, USA – Bob Arum's Top Rank
? Žádné potvrzeno // ? ESPN
- Emanuel Navarrete vs Ruben Villa (WBO titul v pérové váze)
Října 10, BT Sport Studios, Londýn, Velká Británie – Queensberry Franka Warrena
? BT Sport // ? Žádné Potvrzeno
- Liam Williams vs Andrew Robinson (britský titul ve střední váze)
- Anthony Cacace vs Lyon Woodstock (britský titul v superpérové váze)
- Nathan Gorman vs Richard Lartey (těžká váha)
- JJ Metcalf vs Jack Flatley (superwelterová váha)
- Dennis McCann vs Soupeř TBC (Bantamová váha)
10. října, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime
- Sergey Lipinets vs Kudratillo Abdukahorov (IBF 'Interim' Welterweight titul)
17. října, místo konání TBC, Spojené království – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports // ? DAZN
- Lewis Ritson vs Miguel Vazquez (superlehká váha)
- Savannah Marshall vs Hannah Rankin (WBO titul ve střední váze)
17. října, MGM Grand Ballroom, Las Vegas, USA – Bob Arum's Top Rank
? Žádné potvrzeno // ? ESPN
- Vasyl Lomachenko vs Teofimo Lopez (WBA, WBO, IBF & WBC 'franšízové' tituly lehké váhy)
23. října, Moskva, Rusko – Ruská boxerská federace
? Žádné potvrzeno // ? ESPN
- Artur Beterbiev vs Adam Deines (Tituly WBC a IBF v lehké a těžké váze)
24. října, O2 Arena, Londýn, Anglie – Queensberry Franka Warrena
? BT Sport // ? Žádné Potvrzeno
- Daniel Dubois vs Joe Joyce (Evropské, Britské a Commonwealth tituly v těžké váze)
24. října, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime PPV
- Gervonta Davis vs Leo Santa Cruz (titul WBA v superpérové váze)
31. října, MGM Grand Ballroom, Las Vegas, USA – Bob Arum's Top Rank
? Žádné potvrzeno // ? ESPN +
- Naoya Inoue vs Jason Moloney (Tituly v bantamové váze WBA a IBF)
14. listopadu, místo konání TBC – Micka Hennessyho Hennessy Sports
? kanál 5 // ? Žádné Potvrzeno
- Shakan Pitters vs Craig Richards (britský titul v polotěžké váze)
- Isaac Chamberlain vs soupeř TBC (cruiserweight)
21. listopadu, místo konání TBC, Spojené království – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports Pokladna // ? DAZN
- Alexander Povetkin vs Dillian Whyte II (interimový titul WBC v těžké váze)
Listopad 21, Microsoft Theatre, LA, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? FOX PPV
- Errol Spence vs Danny Garcia (Tituly WBC a IBF ve welterové váze)
Listopad 28, Dignity Health Sports Park, Kalifornie, USA – Eros Innovations
? Triller PPV // ? Triller PPV
- Mike Tyson vs Roy Jones Jr (exhibiční zápas v těžké váze)
- Jake Paul vs Nate Robinson (Cuiserweight)
- Badou Jack vs Blake McKernan (lehká a těžká váha)
- Viddal Riley vs Rashad Coulter (Cuiserweight)
28. listopadu, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime
- Chris Colbert vs Jaime Arboleda (interimový titul WBA v superpérové váze)
12. prosince, Mohegan Sun, Connecticut, USA – Al Haymon's PBC
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime
- Nordine Oubaali vs Nonito Donaire (titul WBC v bantamové váze)
Boje odloženy
DATE TBC, Dort Event Center, Flint, Michigan, USA – Dmitry Salita Promotions
? Žádné Potvrzeno // ? Showtime
- Claressa Shields vs Marie Eve Dicaire (tituly WBA, WBC, IBF a WBO v superwelterové váze)
DATE TBC, O2 Arena, Londýn, Velká Británie – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports Box Office // ? DAZN
- Oleksandr Usyk vs Derek Chisora (těžká váha)
DATE TBC, Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, Velká Británie – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports Box Office // ? Žádné Potvrzeno
- Anthony Joshua vs Kubrat Pulev (Tituly v těžké váze WBA, IBF a WBO)
DATE TBC, Motorpoint Arena, Cardiff, Wales – Eddie Hearn's Matchroom
? Sky Sports // ? DAZN
- Lee Selby vs George Kambosos Jr (lehká váha)
- Joe Cordina vs oponent TBC (super pérová váha)
To jsou všechny největší boxerské zápasy, které se mají konat v roce 2024.